Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza Rzeszów

W myśl zasady, że lepiej zapobiegać, niż zmagać się z bólem, czy innymi dolegliwościami, oferujemy zabiegi z obszaru stomatologii zachowawczej. Od wielu lat, dla zapewnienia komfortu dnia codziennego naszych Pacjentów, kładziemy duży nacisk na profilaktykę i diagnostykę, co gwarantuje wczesne wykrycie pojawiających się na przestrzeni lat możliwych nieprawidłowości. Dzięki szybkiemu zdiagnozowaniu i odpowiedniemu usunięciu uszkodzeń tkanek zębów, zapewniamy naszym Pacjentom uniknięcie powikłań w postaci bólu, czy dyskomfortu w jamie ustnej.

Pracujemy w powiekszeniu co pozwala na precyzyjne wykonanie pracy.

W przypadku wykrycia nieprawidłowości stosujemy zabiegi nowoczesnej stomatologii zachowawczej, co pozwala naszym Pacjentom znacznie dłużej cieszyć się własnymi naturalnymi zębami. Dla zapewnienia estetycznego wyglądu wykorzystujemy wysokiej jakości materiały kompozytowe, które pozwalają na odbudowę zębów przednich i tylnych w sposób niezauważalny dla oka. Każdy z przeprowadzanych zabiegów ma zapewnić naturalny i estetyczny efekt końcowy, ale także przywrócić prawidłowe funkcje żucia. 

W koniecznych rozległych odbudowach zębów bocznych ich rekonstrukcje wykonujemy uzupełnienia typu Inlay/Onlay materiałami kompozytowymi lub porcelanowymi. Prace tego typu zapeniaja większą trwałość i wytrzymałość zęba na długi okres czasu, jednocześnie gwarantując zachowanie naturalnej estetyki zębów. 

W naszej codziennej pracy od wielu już lat towarzyszy nam włokno szklane szeroko wykorzystywane w stmatologii odtwórczej.

Kompleksowy zakres pozostałych usług oferowanych przez nasz gabinet pozwala naszym Pacjentom cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat.

Stomatologia zachowawcza Lublin

Nasza praktyka świadczy kompleksowy zakres usług związanych z stomatologia zachowawcza Lublin. Zapraszamy do odwiedzenia naszej praktyki.