Protetyka

Protetyka Rzeszów.

Od wielu lat zajmujemy się przywracaniem naszym Pacjentom naturalnego i pięknego uśmiechu. Uzupełnianie nawet pojedynczych ubytków, czy braków jest konieczne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych.

Występowanie przerw, czy powstałe w wyniku ekstrakcji (usunięcia zęba) luki mogą powodować przemieszczanie się pozostałych zębów (przechylanie, przesuwanie, wysuwanie zębów przeciwstawnych), tworzenie szczelin międzyzębowych oraz nieprawidłowości zgryzu, czego następstwem mogą być  komplikacje zdrowotne. W skrajnych przypadkach braki w uzębieniu mogą spowodować zanik kości i dziąseł. W naszym gabinecie wykonujemy kompleksowe zabiegi protetyczne pozwalające na odbudowę braków i ubytków zębów, przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu i materiałów.

W zależności od obszaru i miejsca występowania ubytków, braków zębów, czy całkowitego bezzębia, proponujemy różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne:

  • korony i mosty (pełnoceramiczne, cyrkonowe CAD-CAM, na złocie metalowe),
  • licówki ( ceramiczne/porcelanowe, kompozytowe),
  • Inlaye / Onlaye ( ceramiczne, kompozytowe rekonstrukcje, odbudowy zębów),
  • protezy (wszystkie metody dostępne na rynku oraz wszelkie możliwe rozwiązania),

Dzięki stosowanym przez nas kompleksowym zabiegom, estetyczny i naturalny efekt końcowy wykonanych prac pozwala naszym Pacjentom zachować piękny i trwały uśmiech.