Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe Rzeszów

W naszej praktyce od wielu lat kładziemy nacisk na przywrócenie naszym Pacjentom naturalnego i pięknego uśmiechu. Poprawiamy i korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przebarwień, „starć” , ukruszeń, czy przerw (diastem). Kompleksowa oferta zabiegów w naszym gabinecie pozwala na uzyskanie najlepszego efektu estetycznego uśmiechu.

Dzięki licówkom porcelanowym możemy pokryć rozległe wypełnienia, uporczywe przebarwienia, zmienić kształt zębów, wydłużyć je lub poszerzyć oraz nadać im wymarzony wygląd z zachowaniem autentyczności i naturalności w efekcie końcowym. Przy przeprowadzaniu zabiegów  stosujemy trwałe, najwyższej jakości i bez szkody dla naturalnych zębów rozwiązania.

Licówki porcelanowe to uznana i najmniej inwazyjna rekonstrukcja protetyczna zębów. Licówki przywracają naturalny wygląd zębów naszych Pacjentów,  pozwalając na osiągnięcie spektakularnego efektu estetycznego – pięknego uśmiechu. Są nieocenianym rozwiązaniem u osób w każdym wieku.

Stosowane przez nas licówki porcelanowe to cieniutkie ”łuski” pokrywające przednią stronę zębów. Dzięki wykorzystywanym przez nas materiałom licówki odbijają światło w taki sam sposób, jak odbija się od naturalnego szkliwa, co nie pozwala rozpoznać różnicy między nimi, a naturalnymi zębami.

Kładąc nacisk na wysoką jakość rozwiązania należy pamiętać,  że wykonanie licówek wymaga więcej niż jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym.

W pierwszym kroku przygotowujemy indywidualny projekt , zgodnie z życzeniem Pacjenta.

W kolejnym etapie stomatolog prowadzący wykonuje symulację przyszłego wyglądu zębów. Po ich akceptacji przez Pacjenta następuje pobranie wycisku szczęki i w okresie od 2 do 4 tygodni cementowane są gotowe licówki. 

Dbając o najwyższą jakość efektu końcowego leczenia, licówki porcelanowe  wykonujmy w  wyspecjalizowanym i doświadczonym laboratorium. Wspólnie pierwsze licówki porcelanowe wykonaliśmy w oparciu o dostarczone „łuski”  już ponad …… lat temu i do dziś Pacjenci cieszą się bezproblemową funkcjonalnością i naturalnym  efektem estetycznym.

Całość zbiegu również przeprowadzamy w powiększeniu- lekarze pracują w lupach, zachowując najwyższe standardy higieny, co gwarantuje niezmienny efekt estetyczny i  trwałość licówek.