Bezbolesne leczenie zębów

Bezbolesne leczenie zębów Rzeszów

Zapewniając naszym Pacjentom jak największy komfort oraz dobre samopoczucie, wszystkie zabiegi wykonywane w  naszym gabinecie przeprowadzane są bezboleśnie.

Dbamy o dobór odpowiedniego znieczulenia, wykorzystując w tym celu bardzo skuteczne preparaty i żele smakowe. Jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu wykonujemy miejscowe znieczulenie błony śluzowej żelem lub spray’em, dzięki czemu Pacjent nie czuje żadnego wkłucia. Po  odczekaniu odpowiedniego dla Pacjenta i rodzaju zabiegu czasu, podajemy bardzo powoli i precyzyjnie odpowiedni środek znieczulający, który dozowany jest kropelkowo, bez dużego ciśnienia. Nasze doświadczenie pozwala nam dobrać formę i ilość preparatu odpowiednio do indywidualnych warunków zabiegowych, co zapewnia przeprowadzenie leczenia bez bólu, czy uczucia dyskomfortu. 

Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania zapewniają komfortowe znieczulenia dla Pacjentów w każdym wieku. Nasze doświadczenie pozwala na odpowiednie dozowanie środka i umożliwia odnowienie czasu działania znieczulenia, koniecznego do bezbolesnego przeprowadzenia całego zabiegu.
Nasi Pacjenci również wysoce doceniają indywidualną opiekę, jaką zapewniamy po wykonanych zabiegach, w czasie procesu rekonwalescencji i gojenia.